Kadangi praktiškai visi kiti šildymo įrenginiai yra įjungiami tik šaltuoju metų periodu. Kuris neretai netrunka ilgiau, negu pusę metų. O visą likusį laiką jie stovi nenaudojami. Žinoma, tuomet jie neveikia, todėl papildomų išlaidų taip pat nėra. Tačiau galimybė, kuomet įrenginys gali atlikti dvi gana skirtingas funkcijas, turėtų atrodyti labai patraukli. Kadangi taip išplečiamas ne tik jo funkcionalumas, tačiau ir naudojimo laikas. Kuris gali prailgėti netgi į visų metų. Aišku, tai nemažai priklausytų ir nuo klimato sąlygų, kurios nėra pastovios.
Koks įrenginys būtų tinkamiausias karštoms vasaroms?
Asortimentas šioje srityje yra labai platus, gal būtent dėl šios priežasties ir pasirinkti neretai būna sudėtinga. Aišku, yra sudėtingi ir modernūs oro kondicionieriai bei yra labai paprasti įrenginiai, kurie parduodami praktiškai visuose prekybos centruose. Tačiau yra ir unikalus sprendimas, kuris gali padėti kovojant su karščiu namuose. Tai būtų sistema oras - oras (oro kondicionieriai), kuri priklausomai nuo poreikių gali atlikti labai skirtingas funkcijas. Ir tam naudojamas tas pats įrenginys. Todėl nereikėtų rūpintis papildomais montavimo darbais bei naujų gaminių pirkimu. Kadangi ši sistema atlieka ir šildymo funkciją, kas yra labai svarbu žiemos metu. Tačiau vasaromis ji gali veikti ir į namus tiekti jau vėsų orą. Taigi, jeigu ieškote universalaus varianto, šis būtų bene geriausias sprendimas rinkoje.
Ar daug energijos sunaudoja oras - oras (oro kondicionieriai)
Įprasta manyti, kad elektros energiją naudojantys įrenginiai nėra labai pigūs. Ir ne dėl savo pradinės kainos, tačiau dėl eksploatacijos išlaidų, kurios atsiranda juos naudojant. Tačiau technologijos nuolat juda į priekį ir yra nuolat tobulinamos. Todėl ir rinkoje nuolat pasirodo modernių variantų, kurie pasižymi ne tik didesniu funkcionalumu, tačiau ir mažesniu energijos poreikiu. Būtent prie tokių galėtų būti priskiriamas ir šis variantas. Kadangi sistema veikia pakankamai unikaliu principu, kuris leidžia maksimaliai sumažinti šilumos arba šalčio nuostolius. Todėl funkcijai atlikti yra sunaudojama gerokai mažiau elektros energijos. Aišku, net ir veikiant optimaliai jos reikės atitinkamo kiekio. Tačiau šios išlaidos neturėtų būti didelės. Lyginant jas su tuo, kiek tektų sumokėti naudojant kitų rūšių energijos šaltinius bei jiems pritaikytus įrenginius. Kurie dar prie to pačio turi ir savų eksploatacijos niuansų, kurie ne visuomet yra patogūs.